Prawa autorskie

Wszelkie prawa autorskie do zawartości witryny internetowej www.nelmare.pl są w całości zastrzeżone na rzecz Nelmare Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Powielanie, przenoszenie, dystrybucja lub zapisywanie na jakichkolwiek nośnikach, bez wcześniejszej pisemnej zgody Nelmare Sp. z o.o. jest zabronione poza wyjątkami opisanym poniżej. Użytkownik witryny ma prawo przeglądania zamieszczonych stron oraz dokonywania ich zapisu na dysku twardym komputera w postaci plików tymczasowych. Ponadto Użytkownik ma prawo drukowania wybranych stron dla swojego prywatnego użytku. 

W przypadku wykorzystania zawartości witryny www.nelmare.pl w sposób i w celach naruszających prawa autorskie Nelmare Sp. z o.o. oraz bez pisamnej zgody Nelmare Sp. z o.o., spółka zastrzega sobie prawo do podjęcia wszelkich niezbędnych działań, w tym wystąpienia na drogę sądową, bez uprzedzania o tym fakcie Użytkownika.

Prawo użytkowania całej witryny jest ograniczone do zastosowań prywatnych i niekomercyjnych. Wykorzystanie materiałów określonych jako „materiały prasowe" jest dozwolone pod warunkiem zacytowania źródła informacji oraz pisemnej zgody Nelmare Sp. z o.o. 

Dziękujemy za zapoznanie się z informacją o Prawach autorskich i przestrzeganiem warunków. 

Zespół Nelmare Sp. z o.o.