Grecka Panorama: odbierz bezpłatne zaproszenie

09-11-2016

Jak informowaliśmy wcześniej, w dniach 3-4 grudnia w Warszawie odbędą się targi "Grecka Panorama" poświęcone turystyce, kulturze i kuchni Grecji. Wizyta na tragach będzie idealnym wstępem do rozpoczęcia planowania wakacji w słonecznej i gościnnej Helladzie. Stoiska wystawców na PGE Stadionie Narodowym będzie można odwiedzić bezpłatnie, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej i odebrać zaproszenie. Znamy już listę wystawców, którzy w tym roku będą prezentować swoje produkty i usługi na targach. 

Promocja Grecji i nie tylko!

W targach może uczestniczyć każda chętna osoba. Już od tego tygodnia dostępna jest bezpłatna rejestracja na tegoroczną edycję targów Grecka Panorama. Wystarczy podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, aby drogą elektroniczną otrzymać imienne zaproszenie. Tragi będą największą tego typu imprezą organizowaną w tej części Europy i znakomitą okazją, aby poznać kulturę, regiony i kuchnię Grecji oraz zaplanować wymarzone wakacje. 

Swój przyjazd zapowiedziało wielu wystawców, którzy będą prezentować nie tylko oferty wypoczynku, ale zaprezentują wybrane regiony kraju oraz będą zachęcać do odwiedzin poprzez prezentację i degustację lokalnych produktów. Opublikowana lista wystawców jest dosyć długa. W ubiegłorocznej edycji imprezy wzięło udział 110 przedstawicieli oraz około 5 tysięcy odwiedzających. Czy równie wysoka frekwencja i zainteresowanie dopiszą w tym roku? Organizatorzy liczą na sukces i większą ilość osób chętnych do udziału w tym wydarzeniu. 

Smakowita Grecja i jej lokalne produkty

Na wielbicieli kuchni greckiej i testowania lokalnych produktów przywiezionych prosto z Hellady czekać będą stoiska producentów. W tych roku ważną częścią targów będzie też wydarzenie - "Greek Food Show", impreza towarzysząca prezentująca bogate greckie tradycje kulinarne. W ramach pokazów, degustacji promowane będą walory kuchni śródziemnomorskiej oraz wysokiej jakości certyfikowane produkty od lokalnych dostawców. Będą mieli Państwo okazję spróbować wybranych produktów oraz wziąć udział w pokazach gotowania na żywo. Każdy będzie mógł spróbować lokalnych specjałów z różnych zakątków kraju.

Ponadto, w targach weźmie udział wielu wystawców sprzedających lokalne wyroby, np. kosmetyki, oliwkowe mydełka oraz przyprawy. Będzie to znakomita okazja dla osób, które przywożą upominki z Grecji.  

Zapraszamy do rejestracji i odbioru sowich zaproszeń. Do zobaczenia na targach "Grecka Panorama"! 


Kornelia Michalak
Kornelia Michalak

Miłośniczka i pasjonatka podróży za jeden uśmiech do gwiazd lub tylko o jedną miejscowość dalej.

Z przypadku "Kretolożka". Ciągle poszukująca urokliwych zakątków

i oczekująca na niezwykłe spotkania z ludźmi.

podobne wpisy

Grecka Panorama: zaplanuj swoje wakacje na Krecie

Wiele osób rozpoczęło poszukiwania wakacyjnych ofert wypoczynku.... Czytaj więcej

Kreta: wakacje z dzieckiem

Wiele osób zastanawia się czy wakacyjny wyjazd na Kretę... Czytaj więcej

Odlotowa Kreta, czyli lotniska na Krecie

Obecnie na Krecie znajdują się trzy międzynarodowe lotniska:... Czytaj więcej

Kreta: wakacje z dzieckiem - parki wodne

Spośród wielu atrakcji na wyspie Krecie osobną kategorię... Czytaj więcej

Wakacje na Krecie a imigranci i sytuacja polityczna Grecji

Temat imigrantów rozlał się w komentarzach po całej Europie... Czytaj więcej