Grecka Panorama: zaplanuj swoje wakacje na Krecie

03-11-2016

Wiele osób rozpoczęło poszukiwania wakacyjnych ofert wypoczynku. Chcemy Was zachęcić do odwiedzin targów poświeconych w 100% turystyce, kulturze i kuchni Grecji - "Grecka Panorama". Wizyta na tragach będzie idealnym wstępem do rozpoczęcia planowania wakacji w słonecznej i gościnnej Helladzie. Targi odbywać się będą w pierwszy grudniowy weekend na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zaprezentujemy na nich naszą ofertę na sezon letni. Dostępne będą też oferty na nadchodzący sezon innych biur podróży, linii lotniczych, greckich regionów, sieci hotelowych oraz producentów oryginalnych greckich specjałów. Zaplanujcie sobie zatem wolny czas i ruszajcie na targi "Grecka Panorama". Zapraszamy Was gorąco!

Klimat i smak prawdziwej Grecji

Targi "Grecka Panorama" odbywają się w Polsce po raz drugi. Różnią się od innych targów turystycznych organizowanych w Polsce tym, że dedykowane są turystyce, kulturze i kuchni tylko jednemu, wybranemu krajowi, w tym wypadku Grecji. Pasjonaci Hellady mogą niemal od A do Z poznać oferty wypoczynku w atmosferze kolorów, obrazów i smaków prawdziwej Grecji. Do udziału w targach zaproszeni zostali wystawcy z różnych regionów, producenci oryginalnych greckich specjałów. W tych roku ważną częścią targów będzie z pewnością wydarzenie - "Greek Food Show", impreza towarzysząca prezentująca bogate greckie tradycje kulinarne. W ramach imprezy promowane będą walory kuchni śródziemnomorskiej oraz wysokiej jakości certyfikowane produkty od lokalnych dostawców. Goście będą mieli okazję spróbować wybranych produktów oraz wziąć udział w pokazach gotowania na żywo i podpatrzeć poczynania najlepszych szefów kuchni. Dzięki temu, każdy będzie mógł spróbować lokalnych specjałów z różnych zakątków kraju, np. poznać aromatyczne jedzenie popularne na Krecie czy słodkie przysmaki z północnej części Grecji. 

Zaplanuj swoje wakacje z Nelmare

W trakcie dwóch dni na gości targów będzie czekać wiele atrakcji związanych z wypoczynkiem w Grecji. Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej i wydrukować zaproszenie. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy premierę oferty letniej oraz promocję zimowych wyjazdów na Kretę. Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa na naszym stoisku. Będziemy czekać na Państwa z wieloma atrakcjami oraz chętnie opowiemy o naszej ofercie wyjazdów szytych na miarę oraz pakietów wakacyjnych. Chcieliby się Państwo dowiedzieć jakie miejsca warto odwiedzić na wyspie oraz jak ciekawie spędzić czas? Z przyjemnością opowiemy Państwu o sposobach na odkrywanie wyspy oraz doradzimy jak spędzić kreatywnie i relaksująco wakacje na Krecie z dzieckiem i samemu. Serdecznie zapraszamy! 


Kornelia Michalak
Kornelia Michalak

Miłośniczka i pasjonatka podróży za jeden uśmiech do gwiazd lub tylko o jedną miejscowość dalej.

Z przypadku "Kretolożka". Ciągle poszukująca urokliwych zakątków

i oczekująca na niezwykłe spotkania z ludźmi.

podobne wpisy

Kreta w zimie: 10 powodów, dla których warto odwiedzić wyspę

Zastanawialiście się gdzie spędzić tegoroczne zimowe wakacje?... Czytaj więcej

Kreta w październiku

Kreta jest znana jako idealne miejsce wypoczynku w trakcie... Czytaj więcej

Kreta: plaże na jesienne chłody

W Polsce nastała kalendarzowa jesień a wraz z nią zapanowała... Czytaj więcej

Kreta w listopadzie

Kreta w listopadzie potrafi zachwycić swoim pięknem. Jesienią,... Czytaj więcej

Upominki z Krety: oliwkowe mydełka

Pośród wielu upominków z Krety z pewnością warto przywieźć... Czytaj więcej